CR54NP-180MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CR54NP-180MC
JLCPCB Part #
C7115476
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
1.23A 150mΩ 18uH ±20% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS