CD54NP-180MC
MFR.Part #
CD54NP-180MC
JLCPCB Part #
C2455169
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.23A 150mΩ 18uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS