CD105NP-221KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD105NP-221KC
JLCPCB Part #
C2455402
Package
SMD,10x9mm
Description
220uH 660mA 730mΩ ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS