CR54NP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CR54NP-100MC
JLCPCB Part #
C3221581
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
1.44A 100mΩ 10uH ±20% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS