CD30D22HF-330MC
MFR.Part #
CD30D22HF-330MC
JLCPCB Part #
C2454478
Package
SMD,3.5x3mm
Description
33uH 490mA 570mA 732mΩ ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS