CDRR128NP-270MC
MFR.Part #
CDRR128NP-270MC
JLCPCB Part #
C2639592
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
27uH 3.1A 5.1A 52mΩ ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS