CR54NP-820KC
MFR.Part #
CR54NP-820KC
JLCPCB Part #
C2639221
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
580mA 600mΩ 82uH ±10% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS