CMD6D11BNP-330MC
MFR.Part #
CMD6D11BNP-330MC
JLCPCB Part #
C17236828
Package
SMD-4P,6.8x6.8mm
Description
33uH 420mA 450mA 670mΩ ±20% SMD-4P,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS