CR54NP-330LC
MFR.Part #
CR54NP-330LC
JLCPCB Part #
C2638760
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
230mΩ 33uH 880mA ±15% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS