CMD6D11BNP-680MC
MFR.Part #
CMD6D11BNP-680MC
JLCPCB Part #
C17539492
Package
SMD-4P,6.8x6.8mm
Description
1.5Ω 260mA 310mA 68uH ±20% SMD-4P,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS