CMD6D11BNP-470MC
MFR.Part #
CMD6D11BNP-470MC
JLCPCB Part #
C17349704
Package
SMD-4P,6.8x6.8mm
Description
350mA 380mA 47uH 980mΩ ±20% SMD-4P,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS