CMD6D11BNP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CMD6D11BNP-100MC
JLCPCB Part #
C17488261
Package
SMD-4P,6.8x6.8mm
Description
10uH 200mΩ 850mA 850mA ±20% SMD-4P,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS