CMD6D11BNP-151MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CMD6D11BNP-151MC
JLCPCB Part #
C17444465
Package
SMD-4P,6.8x6.8mm
Description
150uH 180mA 210mA 3.1Ω ±20% SMD-4P,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS