CDRH8D38/ANP-121MC
MFR.Part #
CDRH8D38/ANP-121MC
JLCPCB Part #
C17611480
Package
SMD,8x8mm
Description
120uH 500mA 530mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS