CLS8D28NP-680NC
MFR.Part #
CLS8D28NP-680NC
JLCPCB Part #
C2455843
Package
SMD-4P,8.7x8.7mm
Description
580mΩ 68uH 720mA ±30% SMD-4P,8.7x8.7mm Power Inductors ROHS