CDRH127/LDNP-121MC
MFR.Part #
CDRH127/LDNP-121MC
JLCPCB Part #
C2998765
Package
SMD,12x12mm
Description
1.9A 1.9A 120uH 169mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS