CDRH10D68RT125NP-150PC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-150PC
JLCPCB Part #
C2454773
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
15uH 24.5mΩ 3.6A 3.6A ±25% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS