CLS8D28NP-330NC
MFR.Part #
CLS8D28NP-330NC
JLCPCB Part #
C17566176
Package
SMD-4P,8.7x8.7mm
Description
1.2A 1.5A 278mΩ 33uH ±30% SMD-4P,8.7x8.7mm Power Inductors ROHS