CD75NP-471KC
MFR.Part #
CD75NP-471KC
JLCPCB Part #
C2454930
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.96Ω 340mA 470uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS