CLS6D28NP-680NC
MFR.Part #
CLS6D28NP-680NC
JLCPCB Part #
C17634264
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
530mA 650mΩ 68uH 720mA ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS