CEP123NP-4R6MC
MFR.Part #
CEP123NP-4R6MC
JLCPCB Part #
C2456007
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
14.26mΩ 4.6uH 5.2A ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS