CEP123NP-6R3MC
MFR.Part #
CEP123NP-6R3MC
JLCPCB Part #
C2456008
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
16.88mΩ 4.6A 6.3uH ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS