CDRH62BNP-221MC-B
MFR.Part #
CDRH62BNP-221MC-B
JLCPCB Part #
C2454567
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
2.4Ω 220uH 230mA ±20% SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS