CDR125NP-470MC
MFR.Part #
CDR125NP-470MC
JLCPCB Part #
C2639479
Package
SMD,12.6x11.6mm
Description
-15%~+20% 1.5A 120mΩ 47uH SMD,12.6x11.6mm Power Inductors ROHS