SRF1280-331M
MFR.Part #
SRF1280-331M
JLCPCB Part #
C5925991
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
1.04A 2.01A 330uH 540mΩ ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS