CEP123NP-2R0MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CEP123NP-2R0MC
JLCPCB Part #
C2456002
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
2uH 6.14mΩ 8A ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS