CD43NP-470KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD43NP-470KC
JLCPCB Part #
C2454088
Package
SMD,4.5x4mm
Description
440mA 47uH 844mΩ ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS