CLQ4D10NP-271NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLQ4D10NP-271NC
JLCPCB Part #
C2455025
Package
SMD-4P,5.4x4.8mm
Description
120mA 270uH 7.25Ω ±30% SMD-4P,5.4x4.8mm Power Inductors ROHS