CD75T125NP-100KC
MFR.Part #
CD75T125NP-100KC
JLCPCB Part #
C171577
Package
SMD,7.8x7mm
Description
10uH 2.8A 2.8A 70mΩ AEC-Q200 ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS