CDRH127/LDNP-7R4NC
MFR.Part #
CDRH127/LDNP-7R4NC
JLCPCB Part #
C17670469
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
17.7mΩ 7.4A 7.4uH ±30% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS