CDRR128NP-220MC
MFR.Part #
CDRR128NP-220MC
JLCPCB Part #
C2639607
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
22uH 3.6A 40.3mΩ 5.3A ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS