CDRH125NP-270MC
MFR.Part #
CDRH125NP-270MC
JLCPCB Part #
C17338684
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
2.3A 27uH 51mΩ ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS