CDEP12D38NP-3R0MC-120
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDEP12D38NP-3R0MC-120
JLCPCB Part #
C5612578
Package
SMD-3P,12.5x12.5mm
Description
3uH 7.6A 7.7mΩ ±20% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS