CDRH127NP-331MC
MFR.Part #
CDRH127NP-331MC
JLCPCB Part #
C278366
Package
SMD,12x12mm
Description
330uH 640mΩ 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS