CDRH5D28NP-470NC
MFR.Part #
CDRH5D28NP-470NC
JLCPCB Part #
C2453086
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
185mΩ 47uH 620mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS