LF2020BNP-R133
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
LF2020BNP-R133
JLCPCB Part #
C2984641
Package
Plugin
Description
13mH@1kHz 2 740mΩ 800mA 插件 Common Mode Filters ROHS