CDEP12D38NP-4R3MC-120
MFR.Part #
CDEP12D38NP-4R3MC-120
JLCPCB Part #
C5612581
Package
SMD-3P,12.5x12.5mm
Description
11.2mΩ 4.3uH 6.4A ±20% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS