CEP125NP-0R8MC
MFR.Part #
CEP125NP-0R8MC
JLCPCB Part #
C2639798
Package
SMD-3P,12.5x12.5mm
Description
16.5A 2.5mΩ 25.7A 800nH ±20% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS