RCH855NP-471K
MFR.Part #
RCH855NP-471K
JLCPCB Part #
C7337619
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.95Ω 200mA 380mA 470uH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS