SDRH.1207CT.NLF3R3MT00
MFR.Part #
SDRH.1207CT.NLF3R3MT00
JLCPCB Part #
C5123059
Package
SMD,12x12mm
Description
18mΩ 3.3uH 9.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS