SNR.8065.TYD102MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.8065.TYD102MT00
JLCPCB Part #
C2942300
Package
SMD,8x8mm
Description
1mH 3.25Ω 400mA 620mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS