SRYH.0885.YF4R7MT00
MFR.Part #
SRYH.0885.YF4R7MT00
JLCPCB Part #
C50325381
Package
SMD,9.8x8.8mm
Description
11mΩ 12A 16A 4.7uH ±20% SMD,9.8x8.8mm Power Inductors ROHS