SRYH.0530.YF150MT00
MFR.Part #
SRYH.0530.YF150MT00
JLCPCB Part #
C5122866
Package
SMD,5.6x5.3mm
Description
1.4A 15uH 2.5A 265mΩ ±20% SMD,5.6x5.3mm Power Inductors ROHS