SRT.044125.HW101MB01
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRT.044125.HW101MB01
JLCPCB Part #
C3007743
Package
Plugin,D=16.5mm
Description
100uH 1A 3A 67mΩ Toroidal inductor ±20% 插件,D=16.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS