SRCM.4532.102TT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRCM.4532.102TT00
JLCPCB Part #
C5122959
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A 10MΩ 180mΩ 1kΩ@100MHz 2 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS