SDRH.0704CT.NLF470MT00
MFR.Part #
SDRH.0704CT.NLF470MT00
JLCPCB Part #
C5123038
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
260mΩ 47uH 900mA ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS