SCD.7835.DYF680KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD.7835.DYF680KT00
JLCPCB Part #
C5374434
Package
SMD,7.8x7mm
Description
364mΩ 68uH 900mA Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS