WW3BT250R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3BT250R
JLCPCB Part #
C3491018
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 250Ω 3W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS