WW3DT250R
MFR.Part #
WW3DT250R
JLCPCB Part #
C2593929
Description
-55℃~+350℃ 250Ω 3W Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS