WW5BT250R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW5BT250R
JLCPCB Part #
C2594051
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+350℃ 250Ω 5W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS